Zima idzie wielkimi krokami. Można to poczuć nie tylko przez sprzyjającą nam mroźną aure, ale również po charakterystycznych szpilkach w naszym nosie. Białe szaleństwo nadciąga, a wraz z nim wiele ofert, których nie znajdziemy w gazetkach promocyjnych innych pór roku. Już niedługo zacznie się lepienie bałwana, bitwy na śnieżki i wyczekiwana pierwsza gwiazdka na niebie. Jednak nas miłośników sportów zimowych przyciąga coś jeszcze. Coś bez czego nie wyobrażamy sobie zimy i coś, z czym bardzo pragniemy się podzielić. Jazda na nartach i snowbordzie to nieodłączny element życia naszej wyspecjalizowanej kadry. Co roku szkolimy dzieci i dorosłych aby mogli poznać magię narciarstwa i snowboardingu. Panuje u nas niesamowita atmosfera, gdyż jesteśmy ludźmi którzy nie wyobrażają sobie życia bez zimy i atrakcji jakie co roku dla nas przygotowuje. Zima otwiera nam perspektywy, a my otwieramy naszą wiedzę i umiejętności kursantom, aby czerpali radość z jazdy na stokach w sposób przyjemny, ale przede wszystkim bezpieczny. Mówi się, że ma być to zima 30-lecia, a śnieg już puka do Zielenieckich drzwi.

Dbamy o naszych klientów i potwierdzamy swoją gotowość w nadchodzącym sezonie. Posiadamy w swojej drużynie instruktorów z najwyższego szczebla zawodowego, zawodników Pucharu Europy i doświadczonych trenerów. Sam Św. Mikołaj napisał już do nas list z Laponii, czy nie wyszkolimy jego młodych reniferów do prowadzenia zaprzęgu. Jeśli chcesz zapisać się na lekcje, możesz zrobić to już teraz.


Szkółka Vip Ski Zieleniec

Szkoła narciarska VipSki to doskonałe miejsce do rozpoczęcia przygody ze sportami zimowymi. Każdy, kto chce opanować umiejętność jazdy na nartach lub snowboardzie, może skorzystać z rozbudowanej oferty kursów i zajęć na stoku w Zieleńcu Nie ma znaczenia wiek, płeć czy posiadane zdolności. Wystarczą chęci do nauki oraz profesjonalny sprzęt. Co dokładnie mamy do zaproponowania? Nauka jazdy na nartach może stać się wspaniałą przygodą, zwłaszcza gdy szkolenia prowadzą doświadczeni i jednocześnie sympatyczni instruktorzy. Właśnie takie osoby pracują w szkole narciarskiej VipSki Nasz zespół tworzą wyłącznie wybitni sportowcy, dla których jazda na nartach lub na snowboardzie stanowi ogromną pasję i ulubiony sposób spędzania wolnego czasu. Wśród instruktorów nie zabraknie utytułowanych zawodników ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów narciarskich oraz snowboardowych. Każdy, kto zdecyduje się na naukę jazdy na nartach właśnie u nas, może mieć pewność, że do jego dyspozycji pozostaje najlepsza kadra w kraju. Potwierdzają to liczne zawody, na których nasi instruktorzy stawali na podium. Co więcej, chętnie dzielimy się naszą wiedzą i propagujemy sporty zimowe. Podpowiemy m.in. jak bezpiecznie korzystać z nart i polepszać swoją technikę jazdy oraz wyniki.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *